štvrtok 12. mája 2016

EMMA´S TREE


We planted this Laburnum vatereri vossi with my daughter yesterday, our first planting together, so this tree is dedicated to her and will grow with her.
She is 2 and a half years old and very keen on helping with everything, especially with watering daddy´s bonsai trees - children obviously love to play with water :)
This tree is also first step in creating my real life penjing heaven, as it is planted by my grandparent´s house, where I will be moving in few weeks.
It has great potential for displaying bonsai, as it has a support wall about 1,5 meter tall in front of it, so my bonsai display will be quite stylish :D
Once I´m there, I will upload a video of the place with my creations displayed, and some original music to give it some original feel.
I cannot wait...


SK:


Emmin strom


S dcérkou sme včera zasadili tento Štedrec previsnutý vossi, bolo to naše prvé spoločné sadenie stromu, a tak je tento stromček venovaný jej a bude s ňou rásť.
Emmka má dva a pol roka a veľmi rada so všetkým pomáha, hlavne s polievaním tatových bonsajov - deti sa veľmi rady hrajú s vodičkou :)
Tento strom je zároveň prvým krokom v budovaní môjho skutočného penjingového raja, keďže je zasadený pred domom mojích starých rodičov, kde sa o pár týždňov sťahujem.
Má veľký potenciál na vystavovanie bonsajov, pretože dom má vpredu oporný múr, asi meter a pol vysoký, kde budú moje výtvory vystavené vo veľkom štýle :D
Chystám sa potom spraviť video keď tam budem, a nahrávam aj originálnu hudbu aby som tomu dodal správnu atmosféru.
Neviem sa dočkať...Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

penjing

penjing